Society of Scent 

Society of Scent to  Haute Parfumerie House z własnym laboratorium w Nowym Jorku. Opracowują wyszukane zapachy tworzone  przez starszego perfumiarza Jean-Claude Delville oraz kolektyw twórców, a w tym twórców perfum.

Moim zadaniem było zwizualizowanie pięciu zapachów. Każda z prac powstała na bazie ich historii i nut zapachowych. 

ASHEN ORRIS

KWIATOWY KLEJNOT W MINERALNYM PYLE:
drogocenne składniki: irys, szałwia i galbanum zatopione w popielatym lesie, sproszkowana kolendra i mleczne drzewo sandałowe. Jak kapsuła pełna magnetyzmu, otulająca woda perfumowana stworzona przez Jean Claude Delville.

zobacz

ASPHALT NOIRE

ZAPACH KTÓRY ZNIEWALA:
smoła brzozowa, przydymiona skóra, płonący kardamon, absolut narcyza, ziemisty Cypriol, ciepła fasola tonka, ciemny bursztyn i paczula. Antidotum na anonimowość dzięki pikantnej wodzie perfumowanej Jean Claude Delville.

zobacz

CALLA LICIOUS

AKSAMIT DRZNIACY SIĘ Z CIAŁEM: 
poplątane warstwy czystej lilii Calla, zalotna gruszka, łagodny jaśmin, gorący różowy pieprz i piżmo. Obnażona, przepyszna wanilia.Poddaj się zakazanej rozkoszy dzięki pociągającej wodzie perfumowanej stworzonej przez Nathalie Feisthauer.

zobacz

ROSE RAGE 

ŚWIETNOŚĆ POPRZEZ CHAOS:
ekstrawagancka róża damasceńska połączona z miąższem z malin, szalejąca w opozycji do mrocznej paczuli, kminku i kadzidła. Podróż do Krainy Czarów z niesamowitą wodą perfumowaną stworzoną przez Jean Claude Delville

zobacz

SILVR LIGHTNING

ROZBŁYSK PEŁEN ENERGII I RADOŚCI:
metaliczne aldehydy, polewa z czarnej porzeczki, biały kardamon, wędzone liście herbaty, różowy pieprz, ambrette, irys i wetiweria. Korzystaj z czystej energii dzięki najnowocześniejszej wodzie perfumowanej stworzonej przez Jean Claude Delville.

zobacz